Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Biz Kimiz ? 

Arpakçı Yapı İstanbul bölgesinde dünyaca ünlü markaların bayiliklerini almış olarak teknik hırdavat , elektrikli el aletleri , endüstriyel makineler satışında piyasanın güvendiği tedarikçi kuruluştur.

2021 yılında dünyada kendini kanıtlamış olan Projahn profesyonel el aletleri markasının ürünlerinin ithalatını yaparak Türkiye de satış hizmetine başlamıştır. 

İstanbul  bölgesi başta olmak üzere birçok seçkin projede Arpakçı Yapı Ürünleri kullanılmaktadır.

Arpakçı Yapı olarak özellikle ihtiyaç duyulan miktarda ve en önemlisi ihtiyaç duyulan zamanda malzeme tedarik ederek sektörümüzde başarılı bir yer edindik.

Arpakçı Yapı web sitemiz üzerinde bayiliğini yaptığımız markaları ve tedarikini yaptığımız ürün gruplarını detaylıca inceleyebilir herhangi bir ihtiyaç durumun da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşa bilirsiniz.

Misyonumuz:

Dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti gibi temel ilkelerden ödün vermeden, işimizi en iyi şekilde yapmak ve kazanımlarımızı iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla paylaşmaktır.

Vizyonumuz:

Uzun dönemli büyüme sağlayabilen, sektöründe lider konumda olan, profesyonel yönetim tarzını benimsemiş, hızla değişen dünya yapısına uygun yenilikçi çözümler üreten, kalıcı bir şirket olmaktır.